Systemy komunikacji mobilnej

Systemy komunikacji mobilnej. Telefony, smartfony, tablety.

 FORUM VOT PZK i jego zdalna "obsługa". Aplikacja mobilna Tapatalk. Reanimacja czytnika for.

tt

Witajcie! W wyniku aktualizacji systemu CMS przestała działać aplikacja Tapatalk. Aktualizacja systemu CMS ma najwyższy priorytet. W dniu dzisiejszym aplikacja Tapatalk została przywrócona do funkcjonalności na serwerze VOT PZK. Aplikacja jest dostępna na systemy mobilne: Android, Windows Phone, IPhone i Windows 8. Aplikacje te są do pobrania w tzw. "sklepach" dla urzadzeń mobilnych. W zupelności jest wystarczająca wersja bezpłatna tej aplikacji.

 FORUM VOT PZK i jego zdalna "obsługa". Aplikacja mobilna Tapatalk. Platforma IT - źródło przewagi OT PZK nowej generacji.

tapatalk-banner

     Witajcie!

Platforma IT - źródło przewagi OT PZK nowej generacji. Dynamiczny postęp w IT przyczynił się do powstania nowych obszarów technologicznych* takich jak np. mobilność czy sieci społecznościowe, które według IDC stanowią filary Trzeciej Platformy rozwoju IT.

     Kiedy 11 lat temu siedziałem przy stoliku w kawiarni na deptaku kurortu nadmorskiego nad polskim Bałtykiem z telefonem komórkowym w ręku zaznałem wtedy zapewne tego, czego od kliku lat doznają małolaci "nowej generacji" wyposażeni w swoje smartfony i tablety. To było wtedy wydarzenie, telefon komórkowy, sprzęt "z wyższej półki" z modemem HSCSD dostępowym do Internetu. Z oszałamiającą ówcześnie prędkością 54kbps. Ale kolorowy wyświetlacz, aparat foto i klient e-mail stwarzały nowe możliwości. Była to wolność kolejnej generacji. Nie ukrywam, pamiętam, że pewne osoby wtedy jakoś tak dziwnie patrzyły, może z politowaniem i wyrozumiałością? Dla mnie wtedy zaczęła się kolejna "era mobilna". Bo pierwsza, to było wireless DSSS 802.11 w latach 1996-2000.

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.