scandinavia trip sp7vcScandinavia trip SP7VC - podsumowanie

Witam Was
Dziękujemy  Wszystkim za przeprowadzone łączności w trakcie trwania Scandinavian trip. Łącznie pracowałem z jedenastu wysp IOTA i 21 poszukiwanych lokatorów.
Przeprowadziłem  489 QSO  via meteory, CW, SSB na 2, 4 & 6m i prawie 4800 QSO na KF pokonując w międzyczasie dystans 10100 km w ciągu 30 dni trwania ekspedycji.
Przypominam o NAGRODZIE  jaką  przygotowała firma Anmar z prezesem Andrzejem SP7DDD dla stacji która przeprowadziła ze mną QSO z największej  ilości wysp (max liczba wysp - 11)
Ze względów logistyczno-transportowych czy tez propagacyjnych (bardzo duży poziom szumu od Aurory) nie pracowałem z wcześniej podanych wysp:
EU-044 Loppa (aktywność radiowa odbyła sie z półwyspu Loppa i liczy się jako normalne LA) 11-15.08.2013, EU-056 Vigra isl., EU-029 Sjaelland isl., EU-055 Stord isl.
Do końca września czekam  na zestawienie łączności z poszczególnych wysp  od osób zainteresowanych  (proszę o info na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Niektórzy już wysłali zestawienia. Dziękuję. QSL za aktywność Scandinavian trip  via buro, direct, Lotw lub Pay Pal: http://sp7vc.pl/index.php?id=595
Dziękuje Wszystkim sponsorom za wsparcie wyprawy. Ich znaki czy loga znajdziecie klikając link powyżej. Do sponsorów wyprawy  karty wyślę oczywiście  direct.
Podziękowania szczególne  dla Grzegorza SP3RNZ za  pilotowanie wyprawy w sektorze 2, 4 i 6m z poszczególnych lokatorów, pomoc techniczną oraz wyrozumiałość  jego żony za poświęcony mi  czas.
Jeszcze raz dziękuję.

Przemek  sp7vc
www.sp7vc.pl

Inne informacje

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.
Powrót na górę strony