FORUM VOT PZK i jego zdalna "obsługa". Aplikacja mobilna Tapatalk. Reanimacja czytnika for.

tt

Witajcie! W wyniku aktualizacji systemu CMS przestała działać aplikacja Tapatalk. Aktualizacja systemu CMS ma najwyższy priorytet. W dniu dzisiejszym aplikacja Tapatalk została przywrócona do funkcjonalności na serwerze VOT PZK. Aplikacja jest dostępna na systemy mobilne: Android, Windows Phone, IPhone i Windows 8. Aplikacje te są do pobrania w tzw. "sklepach" dla urzadzeń mobilnych. W zupelności jest wystarczająca wersja bezpłatna tej aplikacji.

 Cóż to takiego TapaTalk?
Tapatalk (TT) to aplikacja stworzona w celu szybkiej obsługi forów dyskusyjnych z urządzeń mobilnych. Aby z niej korzystać, docelowe forum musi posiadać zainstalowany dodatek do obsługi tego systemu. Aplikacja unifikuje wszystkie fora: oryginalny wygląd przestaje mieć znaczenie, aplikacja pobiera dane z forum i prezentuje je zawsze w jednakowy sposób, oszczędzając również transfer danych.
 
Klient forów pozwala na wyszukiwanie ich z publicznego katalogu, oraz logowanie się na nich. Tapatalk umożliwia tworzenie i edycję tematów oraz odpowiedzi, a także przeglądanie działów, tematów, profili użytkowników. W ramach opcji wyszukiwania możliwe jest przeglądanie postów nieprzeczytanych, oraz działów i tematów subskrybowanych. Problemu nie stanowi wyszukanie dyskusji, w których użytkownik samodzielnie brał udział, a także obsługa podsystemu prywatnych wiadomości. Moderatorzy dysponują dodatkowo akcjami moderatorskimi. Globalnie dostępne są wyświetlanie użytkowników online, a także pobieranie załączników oraz avatarów.

Aplikacja "TT" ponadto obsługuje powiadomienia natychmiastowe typu push o nowych postach w subskrybowanych tematach oraz nowych prywatnych wiadomościach. Użytkownik może zmienić rozmiar czcionki, przełączyć aplikację na tryb ciemny, wybrać własny podpis do wiadomości, oraz określić jak wiele postów powinno być wyświetlane na jednej stronie. Trzy dostępne widgety pozwalają być na bieżąco z wiadomościami lub obserwowanymi tematami.

Aplikacja TapaTalk działa na różnych systemach dedykowanych urządzeniom mobilnym.

system banner

 ZYGI SP5ELA

Inne informacje

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.
Powrót na górę strony