Puchar za SP-DX Contest 2014Puchar Prezesa PZK dla VOT PZK za współzawodnictwo OT PZK w SP-DX Contest 2014

 

Jest! Zdobyliśmy puchar we współzawodnictwie. Wręczenie pucharu Prezesa PZK odbyło się w czasie posiedzenie Zarządu Głównego w Warszawie w maju tego roku. Puchar jest niezwykle oryginalny. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, puchar ten zostanie przekazany na sesji wyjazdowej Zarządu VOT PZK do Pułtuska do klubu SP5PAU. Klub SP5PAU od czasu reaktywacji w roku 2011 i rejestracji w OT-73 jest zawsze aktywny w SP-DX Contest. Klub SP5PAU działa pod "wodzą" Ryszarda SP5DXU.

 

Wreczenie pucharu Prezesa PZK

Zdjęcie. Puchar z rąk Prezesa PZK Jerzego Jakubowskiego odbiera Marcin SP5ES. Marcin SP5ES jest przedstawicielem OT-73 w ZG PZK (Jest członkiem ZG PZK).

Puchar Prezesa PZK

Współzawodnictwo Oddziałów Terenowych PZK

W latach 80. w SP DX Contest było prowadzone współzawodnictwo Oddziałów PZK. Od 2011 roku Komisja SP-DX Contestu powróciła do publikowania wyników poszczególnych Oddziałów Terenowych PZK. Wynik Oddziału Terenowego jest wyliczony jako tzw. współczynnik aktywności pomnożony przez sumę punktów (sumę wyników końcowych) zdobytych w zawodach przez członków danego oddziału. Współczynnik aktywności jest wyliczany jako liczba członków danego OT, którzy wystartowali w zawodach podzielona przez ogólną liczbę członków danego OT. Oddział z najwyższym wynikiem otrzyma puchar ufundowany przez Prezesa PZK.

Komisja SP-DX Contest

Inne informacje

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.
Powrót na górę strony