Komunikaty

Wybierz kategorię komunikatów z listy poniżej, a następnie artykuł, który chcesz przeczytać.

HNY 2020 VOT PZK 800zn

 Szczęśliwego Nowego Roku 2020 życzy Wszystkim krótkofalowcom Zarząd Wirtualnego Oddziału Terenowego PZK.

pck-logo
Drodzy przyjaciele!

Od 28 kwietnia nasza Koleżanka, a moja córka Marta SP5-73-005, przebywa w szpitalu w Klinice Transplantacji Szpiku, zmagając się z aplazją szpiku kostnego. Oczekując na przeszczep potrzebuje dużej ilości krwi. Kilka razy w tygodniu ma transfuzję lub przetaczane są płytki krwi. Jest to na razie jedyna metodą leczenia.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o dar krwi, którą można oddawać w punkcie krwiodawstwa przy ulicy Saskiej 63/75 Warszawie lub w każdym innym punkcie krwiodawstwa w kraju.

Należy zaznaczyć, że krew jest z przeznaczeniem dla Marty Jakubik, Centralny Szpital Kliniczny przy ul. Banacha 1a w Warszawie, Oddział Intensywnej Opieki Hematologicznej.

Skan zaświadczenia z punktu krwiodawstwa proszę o przesyłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z całego serca dziękuję za każdą kroplę krwi, za każdą kroplę życia.

Jacek SP5OXJ

happy kompik   Back to the future. Portal VOT©.

Portal VOT PZK został uruchomiony jeszcze w fazie organizacyjnej powołania do życia oddziału - w marcu 2010 roku. Od tamtej pory nastąpił skok technologiczny w rozwoju technologii CMS Joomla. Portal wykonany był  w oparciu o wersję Joomla 1.5. Pod koniec lipca zapadła decyzja aktualizacji - przeniesienia portalu OT-73 (VOT PZK) na nową płaszczyznę CMS. Pomimo tego, że portal był funkcjonalny i spełniał większość oczekiwań użytkowników. Ale projekt CMS Joomla 1.5 jest "zamknięty" i nierozwojowy. Przenieśliśmy portal z CMS Joomla 1.56 na Joomla 3.3.3. Pracę wykonał zespół informatyków VOT w składzie: administratorzy Tomek SP5UAF, Zygi SP5ELA, młodszy administrator Zbigniew SP5JSZ. Prace związane z przeniesieniem portalu na nowocześniejszy CMS trwały prawie 3 tygodnie. Przełączenie portali nastąpiło w nocy (15.08.2014).

Info: ZYGI SP5ELA

Podkategorie

Inne informacje

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.