HF5L_Logo_600.pngHF5L Field day 18 before Klub krótkofalowców HF5L nawiązuje do spuścizny po nieistniejących od wielu lat klubach łączności SP5KOH, SP5ZHM, a także SP5ZDF, SP5ZCA i SP5KTD. Powstały w 2017 roku klub HF5L jest miejscem spotkań byłych członków tamtych klubów, ale także miejscem dla nowych osób zainteresowanych naszym wspaniałym hobby, jakim jest krótkofalarstwo. Więcej informacji bieżących o Radio Klubie HF5L można znaleźć na jego stronie WWW: HF5L.PL.

W dniach 2-3 czerwca 2018 startujemy z lasu w okolicach Skierniewic pod znakiem HF5L/p. W dniu 19 maja odbyła się próba generalna przed wyjazdem w siedzibie klubu HF5L. Zapraszamy wszystkich do udziału w zawodach i do łączności z HF5L/p na 6-ciu pasmach!

Regulamin zawodów IARU Region 1 Fieldday

Oprócz zabaw bieżących, do których wszystkich VOT-owiczów zapraszamy, chcemy uratować od zapomnienia to, co robiliśmy w okresie naszej młodości. Jeśli byłeś kiedyś związany z tymi klubami i chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami, zamieścić historyczne zdjęcia czy QSL-ki, prosimy o kontakt przez stronę HF5L.PL.

73,

Mirek SP5GNI, Andrzej SP5DDF

Inne informacje

Login

Forum. Najnowsze tematy:

  • Brak postów do publikacji.
Powrót na górę strony